Novinka Množstevná zľava

HEM SEVEN CHAKRAS Masala vonné tyčinky 1 balenie

7 Čakrové vonné tyčinky sú ideálne pre ľudí, ktorí meditujú, praktizujú jogu, pretože stimulujú energetické centrá tela známe ako „čakry“.


  • €3,29 bez DPH
  • (>5 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 16.4.2024
€3,95
Kategória: Vonné tyčinky
Hmotnosť: 0.05 kg
 
Osviežuje myseľ a telo, zmierňuje stres a úzkosť, zlepšuje kvalitu spánku, odstraňuje negatívnu energiu. Vytvorenie pokojného prostredia na meditáciu a tiež na stimuláciu energie kundalini, ktorá pomáha získať prístup k vyššiemu vedomiu

Balenie :  1 krabička 35 gramov obsahuje 7 rôznych vonných tyčiniek:

Doba horenia cca 45 minút. Tyčinku umiestnite do stojanu, zapáľte a nechajte tleť. Nenechávajte horieť bez dozoru.

Zloženie: Bylinné zložky, vonné oleje, bambusová štepina.

Čakry

Korunná čakra (Sahasrara) - pozitívne ovplyvňuje čisté vedomie, duchovnú jednotu, meditácie, karmu. Fialová farba symbolizuje tvorivosť, nové začiatky a poznanie. Fialová v sebe kombinuje ohnivú vášeň červeného lúča a intuíciu fialovej farby. Pomáha nahliadnuť do našich emócií a logiky, je farbou porozumenia a sebapoznania.

Čakra Tretieho oka (Ajna -čelná čakra) - pozitívne ovplyvňuje intuíciu, vnútorné vedenie, vedomie a dáva do rovnováhy naše vlastné "ja". Jej farba je modrá - indigo, symbolizuje múdrosť, otvorenosť, zrozumiteľnosť a pozitívnu komunikáciu.

Čakra hrdla (Vishuddha) – pozitívne ovplyvňuje sebavyjadrovanie, komunikáciu, nezávislosť, plynulé myšlienky. Farba čakry Vishuddha je tyrkysová a symbolizuje rovnováhu, emočnú stabilitu, harmóniu a pokoj.

Čakra srdca (Anahata) – pozitívne ovplyvňuje komplexné emócie, súcit, oddanosť, bezpodmienečnú lásku a blahobyt. Farba tejto čakry je zelená, symbolizuje produktivitu, pokrok, prosperitu a materiálny úspech. Zelená je farbou rastu, stelesnením životnej sily zrodenia, vývoja a neustálej obnovy prírody.

Čakra solar plexu (Manipura) – pozitívne ovplyvňuje komplexné emócie, osobnú silu, potláča strach, ovplyvňuje názory. Jej farba žltá, symbolizuje optimizmus, osvietenie, vrelosť a zrozumiteľnosť. Žltá je farbou prichádzajúcich a silnejúcich slnečných lúčov a vrelosti, ktorú so sebou prináša.

Sakrálna čakra (Svadisthana) – pozitívne ovplyvňuje základné emócie, vzťahy, potešenie, radosť a tvorivosť. Jej farba je oranžová, symbolizuje radosť, priateľstvo, rodinnú pospolitosť a fyzické potešenie. Oranžová je ideálnou farbou, pre svoju prirodzenú silu a pôsobenie.

Koreňová čakra (Muladhara) – pozitívne ovplyvňuje sexualitu, zmyselnosť a túžbu, stabilitu a pocit bezpečia. Jej farba je červená, symbolizuje energiu, vášeň, silu, odvahu a lásku.

Použitie: Tyčinku umiestnime do stojanu, zapálime, po niekoľkých sekundách sfúkneme a necháme tleť. Zapálenú tyčinku nenechávajte nikdy bez dozoru, chráňte pred deťmi.

Vyrobené: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: