Novinka Množstevná zľava

Natural CHAKRA Collection Premium vonné tyčinky 1 balenie

  • 1 z 3

Mix vôní: Sahasrara, Ajna, Vishuddha, Anahta, Manipura, Swadhishthara, Muladhara


  • €7,92 bez DPH
  • Vypredané
€9,50
Kategória: Vonné tyčinky
Hmotnosť: 0.2 kg
Položka bola vypredaná...
 
Vonné tyčinky 7 Čakier v darčekovom balení

Doba horenia cca 45 minút. Tyčinku umiestnite do stojanu, zapáľte a nechajte tleť. Nenechávajte horieť bez dozoru.

Súprava obsahuje 7 krabičiek.

Krabička obsahuje 18 kusov tyčiniek.

Zloženie: Bylinné zložky, vonné oleje, bambusová štepina.

Čakry

Korunná čakra (Sahasrara) - pozitívne ovplyvňuje čisté vedomie, duchovnú jednotu, meditácie, karmu. Fialová farba symbolizuje tvorivosť, nové začiatky a poznanie. Fialová v sebe kombinuje ohnivú vášeň červeného lúča a intuíciu fialovej farby. Pomáha nahliadnuť do našich emócií a logiky, je farbou porozumenia a sebapoznania.

Čakra Tretieho oka (Ajna -čelná čakra) - pozitívne ovplyvňuje intuíciu, vnútorné vedenie, vedomie a dáva do rovnováhy naše vlastné "ja". Jej farba je modrá - indigo, symbolizuje múdrosť, otvorenosť, zrozumiteľnosť a pozitívnu komunikáciu.

Čakra hrdla (Vishuddha) – pozitívne ovplyvňuje sebavyjadrovanie, komunikáciu, nezávislosť, plynulé myšlienky. Farba čakry Vishuddha je tyrkysová a symbolizuje rovnováhu, emočnú stabilitu, harmóniu a pokoj.

Čakra srdca (Anahata) – pozitívne ovplyvňuje komplexné emócie, súcit, oddanosť, bezpodmienečnú lásku a blahobyt. Farba tejto čakry je zelená, symbolizuje produktivitu, pokrok, prosperitu a materiálny úspech. Zelená je farbou rastu, stelesnením životnej sily zrodenia, vývoja a neustálej obnovy prírody.

Čakra solar plexu (Manipura) – pozitívne ovplyvňuje komplexné emócie, osobnú silu, potláča strach, ovplyvňuje názory. Jej farba žltá, symbolizuje optimizmus, osvietenie, vrelosť a zrozumiteľnosť. Žltá je farbou prichádzajúcich a silnejúcich slnečných lúčov a vrelosti, ktorú so sebou prináša.

Sakrálna čakra (Svadisthana) – pozitívne ovplyvňuje základné emócie, vzťahy, potešenie, radosť a tvorivosť. Jej farba je oranžová, symbolizuje radosť, priateľstvo, rodinnú pospolitosť a fyzické potešenie. Oranžová je ideálnou farbou, pre svoju prirodzenú silu a pôsobenie.

Koreňová čakra (Muladhara) – pozitívne ovplyvňuje sexualitu, zmyselnosť a túžbu, stabilitu a pocit bezpečia. Jej farba je červená, symbolizuje energiu, vášeň, silu, odvahu a lásku.

Použitie: Tyčinku umiestnime do stojanu, zapálime, po niekoľkých sekundách sfúkneme a necháme tleť. Zapálenú tyčinku nenechávajte nikdy bez dozoru, chráňte pred deťmi.

Vyrobené: India
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: