Novinka Množstevná zľava

Altevita zmes esenciálnych olejov POSITIVE MINDSET 10ml

Posledné náročné roky sme čelili množstvu nečakaných problémov a starostí – zdravie, financie, krízy vo vzťahoch.


  • €6,63 bez DPH
  • (>5 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 24.6.2024
€7,95
Kategória: Zmesi olejov
Hmotnosť: 0.041 kg
 

Prichádza rok, v ktorom chceme viac radosti, viac blahobytu, viac výziev a posunov smerom vpred. Jednoducho urobiť čiaru za minulosťou, prestať sa ľutovať, tešiť sa a veriť v lepšiu budúcnosť.

Farbou roka 2023 podľa Inštitútu farieb je Viva Magenta – odvážna, pulzujúca, podporujúca nový príbeh, posilňujúca našu vnútornú silu.  Preto sme sa rozhodli v tejto farbe zvoliť aj túto limitovanú etiketu.  

Zmes esencií je zmesou pomaranča ako symbolu sviežosti a radosti, kadidla ako symbolu krásy tela aj duše, borovice ako symbolu odolnosti a vytrvalosti, cyprusu ako esencie nových začiatkov a citrónovej trávy ako oleja životaschopnosti.

Ingredients: Orange sweet (Citrus aurantium dulcis), Frankincense (Boswelia carterii), Pine (Pinus sylvestris), Cyprus (Cupressus Sempervirens), Lemongrass (Cymbopogon flexuosus)

Použitie zmesi – inhalácia, odparovanie, použitie v domácnosti (dezinfekcia, upratovanie, pranie)

 

loga_eo_a


Dôležité upozornenie:

100% esenciálne oleje sú cenným darom prírody. Sú ideálnym pomocníkom v domácnosti, na cestách – jednoducho všade, kde oceníte príjemnú vôňu a účinky esenciálnych olejov. Vzhľadom na ich silu sú určené prioritne na difúzovanie, inhaláciu a v správnom riedení na aplikáciu na pokožku. Pôsobia hlavne preventívne, nenahrádzajú žiadne liečivá. Uvedené informácie sú naše a zdieľané, preto odporúčame, aby ste si o každom esenciálnom oleji urobili vlastný úsudok pred jeho použitím, prípadne sa informovali u odborného aromaterapeuta, ktorému dôverujete nakoľko aj názory a školy vrámci aromaterapie sú rôzne. Esenciálne oleje chráňte pred deťmi.

Objem: 10 ml

Balenie: tmavé sklo s uzáverom na kvapkanie

Distribúcia: Altevita s.r.o., Nám. Slobody 10, Piešťany, www.altevita.sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: