Novinka Množstevná zľava

AWM Obelisk Čakra 1ks

  • 1 z 2

Každý kameň je vyrobený s citom, ručne vyrobený z tých najlepších drahokamov so siedmimi odlišnými farbami, ktoré predstavujú jednotlivé čakry. Tieto čakrové kameňa pochádzajúce z mystickej krajiny Indie stelesňujú stáročné tradície liečenie drahými kameňmi. 


  • €14,92 bez DPH
  • (>5 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 18.6.2024
€17,90
Kategória: Darčekový sortiment
Hmotnosť: 0.04 kg
 

Lepené čakrové kameňa sú viac než len krásna dekorácia; sú to hlboké nástroje na zvýšenie pohody a duchovnej harmónie. Tieto ezoterické drahokamy sú predurčené na to, aby zaujali vašich zákazníkov, ktorí milujú drahokamy aj zberateľov. Zvýšte svoju energiu pomocou nášho čakrového obelisku, mocného nástroja na výrobu drahých kameňov, ktorý je navrhnutý tak, aby zarovnal a vyvážil vaše čakry. Každý obelisk, vyrobený z nádherných drahých kameňov, je symbolom starodávnej múdrosti a duchovnej harmónie. Keď sa čakrový obelisk používa v meditačných alebo energetických liečebných praktikách, usmerňuje živé energie čakier, čím podporuje vnútornú rovnováhu a pohodu. 

Upozorňujeme, že tieto čakrové kamene sú vyrábané remeselne, preto sa môžu vyskytnúť mierne odchýlky vo veľkosti a hmotnosti v dôsledku ich ručnej výroby.

Rozmery 65x10 (mm)
Materiály/Zloženie gemstone

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: