Množstevná zľava

Kyosun BIO Matcha Tea Trio 75g

  • 1 z 2

Predstavujeme Trio - všetky naše porciované čaje v jednej krabičke! Teraz máte možnosť ochutnať celú ponuku Matcha Tea čajov v praktickom balení. 15x Harmony, 15x Imperial a 10x Premium urobia radosť ako matcha začiatočníkom, tak tým, ktorí si pravidelne radi vychutnávajú rôzne rady matcha.


  • €14,96 bez DPH
  • (>5 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 22.5.2024
€17,95
Kategória: Matcha Tea
 

PREČO PIT MATCHA TEA?

Jemne mletý japonský zelený čaj matcha obsahuje obrovské množstvo prospešných látok. Je približne 10x silnejší ako bežný zelený čaj a obsahuje veľký podiel antioxidantov, aminokyselín a teofylínu. Teofylín je čajový kofeín, ktorý sa na rozdiel od toho v káve uvoľňuje postupne po dobu 3-6 hodín, čo má priaznivejší vplyv na ľudský organizmus. Matcha Tea je jediný čaj, ktorý obsahuje zhruba 30% vlákniny.


AKÝ JE ROZDIEL MEDZI JEDNOTLIVÝMI MATCHA ČAJMI V BALENÍ?

Bio Matcha Tea Harmony je náš štartový matcha. Má silnú chuť a skvele sa tak hodí na dochucovanie rôznymi sirupmi, ovocnými šťavami, alebo džúsmi. Je veľmi obľúbený u tých, ktorí s matcha ešte len začínajú.
Bio Matcha Tea Imperial je chuťovo o niečo jemnejší, ale má stále silnú zemitú chuť. Imperial je veľmi všestranný matcha. Chutí skvele sám o sebe, ale aj dochucovaný.
Bio Matcha Tea Premium je už matcha naozaj jemnej chuti. Premium odporúčame piť bez dochucovania, nanajvýš s pár kvapkami citrónovej šťavy. Jemnú a rafinovanú chuť tohto matcha najlepšie oceníte až po vyskúšaní predchádzajúcich radov.

KDE SA BIO MATCHA TEA HARMONY PESTUJE?

Harmony sa pestuje v japonských oblastiach Shizuoka a Aichi, Bio Matcha Tea Imperial pochádza oblasti Shizuoka, a Premium sa žne v oblasti Aichi, kde sa čaj zbiera výhradne ručne.


JE BIO MATCHA TEA PRAVIDELNE TESTOVANÝ?

Áno, všetky naše typy čajov pravidelne testujeme na kvasinky, plesne, pesticídy a baktérie e. coli. Výsledky testov nájdete vždy na našom webe, alebo o ne môžete požiadať e-mailom. Pri žiadosti o testy uveďte číslo šarže, ktoré nájdete na spodnej strane krabičky. Pravidelné testy sú garanciou kvality a pokiaľ sa chystáte na kúpu čaju matcha inej značky, tak buďte pri jeho výbere veľmi obozretní. Najmä jeho lacné náhradky, ktoré pochádzajú väčšinou z Číny, nemajú rovnaké vlastnosti ako ten pravý z Japonska. Vyžadujte od predajcu aktuálne testy, ktoré sa vždy musia zhodovať s aktuálnou šaržou ponúkaného čaju.

AKÁ JE ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA?

Odporúčaná denná dávka u dospelého človeka je 4-6 gramov. Tehotné, dojčiace a deti cca 2 gramy denne.

AKO SA BIO MATCHA TEA PRIPRAVUJE?

Najlepšie si matcha pripravíte v šejkri, alebo uzatvárateľnej fľaši. Do nádoby nasypte porciu Matcha Tea a riadne pretrepte v studenej, popr. teplej vode. Pri príprave za tepla by nemala teplota presiahnuť 70 °C. V našej ponuke nájdete aj širokú ponuku šejkrov, ktoré sú certifikované pre styk s potravinami a neobsahujú žiadne nežiaduce látky, ako sú napríklad BPA.

KOĽKO VRECÚŠOK BALENIE OBSAHUJE?

V balení je 15 sáčkov Bio Matcha Tea Harmony, 15 sáčkov Bio Matcha Tea Imperial a 10 sáčkov Bio Matcha Tea Premium.

AKO MATCHA TEA SKLADOVAŤ?

Jednotlivé vrecká už sú vyrobené tak, aby matcha ideálne chránili pred vzduchom a svetlom.

AKÁ JE TRVANLIVOSŤ PRODUKTU?

Trvanlivosť Bio Matcha Tea je 24 mesiacov.

OBSAHUJE BIO MATCHA TEA NEJAKÉ ALERGÉNY? SÚ NEJAKÉ RIZIKÁ SPOJENÉ S KONZUMÁCIOU ČAJA?

U tohto produktu nie sú známe žiadne alergény. Bio Matcha Tea neodporúčame piť na lačný žalúdok. Ide o veľmi silný čaj a na prázdny žalúdok môže spôsobiť nevoľnosť.

KDE SA PRODUKT VYRÁBA?

Pôvod Bio Matcha Tea je v Japonsku a balenie do 2g a 1,5g sáčkov vykonáva spoločnosť Kyosun s.r.o.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: