Akcia Novinka Množstevná zľava

Zen Arôme aróma difuzér - nebulizér Mobysens biely 1ks + darček

Čierny nebulizačný difúzor Mobysens: skutočný koncentrát technológie, Mobysens má mnoho výhod pre výnimočný difúzor

  • €81,85 €9,95 –12 %
    €59,92 bez DPH
  • (2 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 23.5.2024
€71,90
Kategória: Aróma difúzery
Hmotnosť: 0.6 kg
 

Prečo si vybrať Mobysens?

Obsahuje batériu umožňujúcu bezdrôtovú difúziu na niekoľko hodín pre aromaterapiu bez stresu. Plné nabitie poskytuje 20 hodín difúzovania. Ide teda o skutočný bezdrôtový nomádsky difúzny systém, ktorý kombinuje autonómiu, zníženú veľkosť a efektivitu.


Žiadne plnenie ani dávkovanie! Fľaštička (od 5ml do 30ml) esenciálnych olejov sa skrutkuje priamo na difuzér a znižuje tak manipuláciu. Chcete zmeniť svoju vôňu? jednoducho vymeňte fľašu v priebehu niekoľkých sekúnd.


Difúzia rozprašovaním za studena, ktorá je dodnes najefektívnejším procesom difúzie a ktorá nemení vlastnosti esenciálnych olejov, robí z difuzéra Mobysens dokonalého spojenca pre aromaterapiu.

 

Ďalšou dôležitou výhodou je jednoduchosť používania Mobysens pomocou jediného tlačidla na výber z dvoch režimov vysielania. Umiestnite fľašu, stačí stlačiť tlačidlo a Mobysens sa o všetko postará.

Ako sa používa ?

Žiadne plnenie, dávkovanie či manipulácia. Jednoducho vložte fľaštičku esenciálnych olejov do difúznej hlavy a aktivujte ovládací panel, aby ste si vybrali režim a trvanie difúzie. Prijíma fľaštičky esenciálnych olejov od 5 ml do 30 ml.


Rozmery
7 cm (D) x 4 cm (Š) x 13 cm (V)
Cista hmotnosť: 0,6 kg
Objem: od 5 ml do 30 ml
Materiály: P.P a P.B.T

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: